Rozczesywanie włosów: nie wolno go lekceważyć

Rozczesywanie włosów: nie wolno go lekceważyć

Elementem pielęgnacji włosów jest ich rozczesywanie. Należy to zrobić przynajmniej raz w ciągu dnia. Fryzjerzy zalecają jednak, aby szczotkować włosy rano i wieczorem. Aby zabieg ten wykonać odpowiednio, należy postawić na dobrą szczotkę. Szczotki do rozczesywania włosów są bardzo różne. Zobaczmy dlaczego trzeba czesać włosy, a także jakie szczotki będą odpowiednie do różnych rodzajów włosów.

Pizze, które Polacy kochają najbardziej

Pizze, które Polacy kochają najbardziej

Daniem kuchni włoskiej, które na dobre zadomowiło się również w polskiej kuchni jest pizza. Chętnie sięgamy po ten drożdżowy placek z sosem pomidorowym i szeregiem rozmaitych dodatków. Plusem pizzy jest to, że w tak wielu odmianach każdy znajdzie taką, która odpowiada mu najbardziej. Poniżej prezentujemy jednak te pizze, które cieszą się największą popularnością wśród Polaków.

Blachodachówki: popularny materiał na dachy

Blachodachówki: popularny materiał na dachy

Blachodachówka to obecnie jeden z najbardziej popularnych materiałów na poszycie dachowe. W Polsce materiał ten stosowany jest od lat 90. Blachodachówka to materiał, który bardzo często wykorzystywany jest do wykonania poszycia dachu na nowych budynkach. Ale zaletą blachdoachówki jest to, że może zostać wykorzystana również w przypadku generalnego remontu przebiegającego z wymianą starego poszycia dachu […]

Ciekawostki związane z pizzą

Ciekawostki związane z pizzą

Komu z nas nie smakuje pizza? Warszawa Praga, Mokotów, Bielany, w każdej dzielnicy naszego miasta znajdziemy pizzerie na odpowiednim poziomie, gdzie możemy spożyć pyszną, chrupiącą i gorącą pizzę. W tym wpisie chciałabym się z wami podzielić kilkoma ciekawostkami związanymi z tą „potrawą”, o których pewnie nie mieliście pojęcia.

Pizza w świecie filmu

Pizza w świecie filmu

Pizza to jedna z tradycyjnych potraw słonecznej Italii. I chociaż stała się symbolem Włoch, to jej popularność przekroczyła granice swojej ojczyzny i dotarła w najdalszy zakątek globu. Dzisiaj chrupiący i aromatyczny placek to jedno z najpopularniejszych dań na świecie, które smakuje niemal każdemu. Zamiłowanie do pizzy ma swój konkretny skutek w postaci pojawienia się w […]